Hakkımızda

5

Körfez Ambalaj toptancılık sektörüne 14.07.2004 yılında başlamış olup müşteri portföyümüzün büyük bir kısmını zeytin ve zeytinyağı üreticileri oluşturur. Çanakkale Balıkesir ve İzmir bölgesine kuruluşumuzdan itibaren hizmet vermekteyiz. Şirket olarak ambalaj kavramını sadece ürünü korumak, depolamak olarak düşünmemiş pazarlamada önemli bir etken olduğunu ilke haline getirmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizi temin ederken Türkiyenin bütün öncü firmalarıyla çalışmaktayız. Sarten, TeknoPet, Köksan ve Anadolu Cam Sanayi gibi güçlü şirketleri gururla referans vermekteyiz.

Müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve iyi bir hizmet verebilmek için ambalaj malzemeleri, her çeşit gıda türü kimyevi maddeler konusunda ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri , ekipmanları  ve makineleri bünyesinde bulundurmakta ve bu konu ile ilgili ürün portföyümüzü her geçen gün genişletmekteyiz.

Amacımız, gelişen teknolojinin kullanmış olduğu dünya çapında kullanılan endüstriyel ambalaj ürünlerini , kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilerimize sunmaktır .

Saygılarımızla..
Körfez Ambalaj